Ünüvar Antenleri...

Ünüvar Elektronik bünyesinde tasarlanan ve geliştirilen otomotiv antenleri, müşteri beklentileri doğrultusunda yüksek seviye performansa ve estetik bir görünüme sahip olup, montaj kolaylığı sağlar.

Son yıllarda otomotiv uygulamalarında; radyo, navigasyon, internet ve remote kontrol gibi multimedya aygıtlarının kullanımı önemli oranda artmıştır. Gelişen Teknoloji ve çağın gereksinimleri farklı haberleşme protokollerini kaçınılmaz kılmıştır. Çeşitli haberleşme Protokolleri günümüz ihtiyaçlar doğrultusunda farklı frekans bantlarında konumlandırılmıştır. Bu durum çeşitli AM/FM anten tasarımının yanında multiband (AM/FM/GPS/GSM/DAB-T/DVB-T/SDARS) anten tasarımını gelişmesine yol açmıştır.

Ünüvar Elektronik kuruluşundan bu yana Türkiye’de üretilen otomobil ve ticari araçlara ait çeşitli marka ve modellerdeki antenlerin tasarım ve geliştirme süreçlerini başarı ile gerçekleştirmiştir. Günümüzde ise farklı frekans bantlarındaki servis sağlayıcılara yönelik multiband anten tasarımı ve üretimi dünya otomotiv pazarına sunmaktadır.
Datasheet