Ünüvar Elektronik A.Ş.

1984 yılında İstanbul’da kurulan Ünüvar Elektronik San. ve Tic. AŞ. Otomotiv ana sanayi için araç anteni, anten tesisatları, buji kablosu ve elektronik parçalar üretimiyle sektöre adımını atmıştır. Mercedes-Benz, VW grubu, Renault, Fiat Tofaş, Ford, Karsan, Otokar, Temsa gibi Ana Sanayi müşterilerine hizmet vermekte olan Ünüvar Elektronik, Türkiye’nin her bölgesine yayılmış bayilik sistemi ile satış sonrası yedek parça ihtiyacını karşılamaktadır.

1990 yılında başlayan ihracatımız, günümüzde Ford Motor Company ve Volkswagen firmalarının Avrupa ve Çin fabrikalarına parça tedarik ederek devam etmektedir. 40 yılı aşan deneyime sahip olan firmamız 3500m2’lik Dudullu fabrikası ve 1800m2lik plastik enjeksiyon fabrikası ile müşterilerine profesyonel ve yenilikçi hizmet sunmaktadır. Bugüne kadar 1000 den fazla çeşitli, kaliteli ve güvenilir parça üretmiş olan Ünüvar Elektronik A.Ş, deneyimli personeli, teknolojik ve yenilikçi yaklaşımı ile çalışmaya devam etmektedir.

Kuruluşundan bu yana müşteri odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş firmamız son yıllarda Ar-Ge ve teknolojik yatırımlar yaparak, Ana sanayi müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayabilir hale gelmiştir. ISO TS/16949 kalite ve ISO 14001 Çevre Yönetimi Belgelerine sahip olan firmamız ayrıca Ford Otosan tarafından 2005 senesinde Q1 ödülüne layık görülmüştür. Ünüvar markası, yüksek kaliteli ürünler, yenilikçi yaklaşım, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörün lideri haline gelmiştir.